Projekt podporený

EURÓPSKOU ÚNIOU

PO-PI  7.00 - 16.30

SO-NE  ZATVORENÉ

O násUŽITOČNÉ INFORMÁCIE O FIRME

O nás

Sme tu pre Vás už od roku 1994 kedy sme začali poskytovať stavebné práce na profesionálnej úrovni.  Odvtedy sa každým rokom snažíme napredovať, rozvíjať a zdokonaľovať v našej práci. Naša firma celoročne zamestnáva 35 zamestnancov v profesiách: murár, armovač, pomocný stavebný robotník, vodoinštalatér, tesár, maliar, pokrývač a izolatér. Naša spoločnosť GUTTE sa zameriava na stavebnú a obchodnú činnosť.

 

Chcete si dať postaviť dom na kľúč? Nechať si zatepliť či zaizolovať dom proti vode a vlhkosti? My sa o to s naším dlhoročnými skúsenosťami, skúsenými pracovníkmi a výbornou technológiou postaráme k vašej najväčšej spokojnosti. Prepravíme Vám tovar, prenajmeme lešenia ale zabezpečíme aj vodoinštalačné práce.

 

S podporou Európskej Únie sme realizovali projekt "Inovácie a špecializácia výroby v stavebnej firme GUTTE, s.r.o.". Predmetom projektu je kompletná technológia pre výrobu betónovej zmesi a betónových výrobkov. Výsledkom projektu v roku 2012 sme rozšírili svoje portfólio , vystavili sme novú betonáreň v Kolárove a začali sme vyrábať a predávať certifikovaný betón.  O rok neskôr sme začali drviť a triediť stavebný odpad tou najmodernejšou technológiou. Sme tiež výrobcami a zároveň aj predajcami betónových šaľovacích tvárnic, obrubníkov a žľabov.

 

Staviame a rekonštruujeme polyfunkčné domy, obytné domy, priemyselné haly, čerpacie stanice a rodinné domy. Náš odborne kvalifikovaný a pravidelne profesionálne školený personál s potrebnou praxou realizuje tiež strojové omietky, potery, sadrokartóny, obklady, dlažby, krovy a ďalšie stavebné práce. Našou snahou je dbať na bezpečnosť zdravia pri práci a tiež ochranu životného prostredia.

 

Vyberte si GUTTE a my sa už postaráme o Vašu spokojnosť s našou prácou, ktorá našich zákazníkov denne presviedča o správnej voľbe rozhodnutia nechať realizáciu ich predstáv práve na našej spoločnosti.

 

O NÁS

Sme tu pre Vás už od roku 1994 kedy sme začali poskytovať stavebné práce na profesionálnej úrovni. Odvtedy sa každým rokom snažíme napredovať, rozvíjať a ...

ČÍTAŤ ĎALEJ

SLUŽBY

Stavebná a obchodná činnosť

Dodávka stavieb na klúč

Zatepľenie rodinných domov

Izolácia proti vode a vlhkosti

Montáž sádrokartónov

Preprava tovaru

Prenájom lešenia

Tesárske a pokrývačské práce

Vodoinštalačné práce

Pokryvačské práce

Búracie práce

Výroba a predaj certifik. betónu

Výroba a predaj betón. tvárnic

Žeriavnické práce

© 2019 Gutte s.r.o. všetky práva vyhradené